9 ماه پیش 154
سینا حقوردی

این نوشته در تاریخ یکشنبه 24 آذر 1398 توسط سینا حقوردی نوشته شده است

گلر پرسپولیس واقعا مصدوم است؟

در حالی که عنوان می‌شد علیرضا بیرانوند دچار مصدومیت شده و به همین خاطر مقابل سایپا بازی نکرد اما این دروازه‌بان امروز در ترکیب اصلی تیمش در یک بازی دوستانه به میدان رفت.

گلر پرسپولیس واقعا مصدوم است؟

 

به گزارش فوتفان و به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته تیم پرسپولیس در شهرقدس به مصاف تیم سایپا رفت که در این بازی موفق شد با نتیجه 2 بر صفر میزبان خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکست دهد. در این بازی علیرضا بیرانوند روی نیمکت تیمش نشست و رادوشوویچ وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده داشت.

از ساعاتی قبل از آغاز بازی عنوان شده بود که علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت این بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست داده اما این بازیکن همراه تیم در اردو حاضر شد و در فهرست 18 نفره هم قرار گرفت، درحالی که اگر مصدومیت او در حد بالایی بود نباید حتی در فهرست 18 نفره هم قرار می گرفت. 

این طور که از تمرینات پرسپولیس در هفته گذشته هویدا بود، کالدرون سرمربی سرخپوشان تصمیم داشت برای بازی با سایپا از رادوشوویچ در ترکیبش استفاده کند و قرار بود بیرانوند در این بازی نیمکت‌نشین شود اما انتشار خبر مصدومیت این گلر باعث شد تا برخی‌ها او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ غایب این بازی بدانند اما بیرانوند حتی در زمان گرم کردن هم‌تیمی‌هایش قبل از آغاز بازی به داخل زمین آمد و روی نیمکت نشست. بعید است که کالدرون یک بازیکن مصدوم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ روی نیمکت تیمش قرار دهد؛ چراکه در صورت مصدومیت یا اخراج رادوشویچ آن زمان باید بیرانوند به داخل زمین می‌رفت و طبیعتا اگر او مصدوم بوده باشد نمی‌توانست در لیست تیمش قرار بگیرد.

نظرات شما

شما نیز می توانید امتیاز دهید
امتیاز کاربران:
پاسخ به:

اولین نظر را شما ثبت کنید
  • $time
    0
    $name
    $text